İşadamı İhsan ve Onur Çetinceviz'den ODÜ'ye tam destek

Ankara'da yaşayan Ordulu işadamları İhsan Çetinceviz ve Onur Çetinceviz memleketi Ordu'ya hayırlarını sürdürüyor. Ordu Üniversitesi Merkezi Kütüphane ve Okul Öncesi Eğitim Merkezi yapım maliyetlerini üstlenen Onur Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sahiplerinden İhsan ÇETİNCEVİZ ve Onur ÇETİNCEVİZ, Rektör Prof Dr. Tarık YARILGAÇ’ı makamında ziyaret ettiler. Görüşmelere Genel Sekreter Metin KARAKUŞ ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Recep ARSLAN da katıldı. Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ

06 Ekim 2015 - 21:23 - Güncelleme: 06 Ekim 2015 - 21:29
Reklam

Ankara'da yaşayan Ordulu işadamları İhsan Çetinceviz ve Onur Çetinceviz memleketi Ordu'ya hayırlarını sürdürüyor.
Ordu Üniversitesi Merkezi Kütüphane ve Okul Öncesi Eğitim Merkezi yapım maliyetlerini üstlenen Onur Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sahiplerinden İhsan ÇETİNCEVİZ ve Onur ÇETİNCEVİZ, Rektör Prof Dr. Tarık YARILGAÇ’ı makamında ziyaret ettiler. Görüşmelere Genel Sekreter Metin KARAKUŞ ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Recep ARSLAN da katıldı.  

Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ; projelerin mevcut durumu, projelerde hangi aşamalara gelindiği ve ilerideki dönemlerde nasıl bir yol izleneceği hakkında İhsan ÇETİNCEVİZ, Onur ÇETİNCEVİZ ve Mimar Zafer RENÇBER’e bilgiler verdi. Ziyaretin ardından üniversitemiz yerleşke alanı içerisinde yapımına başlanılacak inşaatların fiziki alanlarında incelemelerde bulunuldu.

Her İki Binanın Mimari Maket Çalışmaları Tamamlandı

Yaklaşık 5047 m2 kapalı alana sahip olması düşünülen ODÜ Merkezi Kütüphane ile 1450 m2 kapalı alana sahip olması düşünülen Okul Öncesi Eğitim Merkezi’nin kısa bir süre önce maket çalışmaları tamamlanmış,  Yapı işleri ve Teknik Daire Başkanlığı tarafından ihale süreci başlatılmıştır. Projelerin ihale işlemlerinin sonuçlanmasının ardından 2016 yılı içerisinde binaların üniversitemize kazandırılması öngörülmektedir.

Çetinceviz Ailesi’nden Üniversiteye Yardımlar Devam Edecek

Ulusal ve Uluslararası İnşaat sektöründe saygın firmaları arasında yer alan Onur Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sahiplerinden İhsan ÇETİNCEVİZ, Onur ÇETİNCEVİZ, üniversiteye yaptıkları desteklerin devam edeceğine dair açıklamalarda bulundu.

Üniversitelere yapılan yatırımların geleceğe yatırım olduğunu her fırsatta dile getiren Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ; daha donanımlı ve modern bir binada kütüphane hizmetinden yararlanılmasında ve öncelikli olarak akademik ve idari personelin belirli yaş guruplarındaki çocuklarının eğitim ihtiyaçlarının giderilmesinde desteklerini esirgemeyen Çetinceviz Ailesi’ne teşekkürlerini iletti.

533870.jpg
2508606.jpg
4580615.jpg
5716094.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ordu Giresun Havalimanı'na ilgi büyüyor
Ordu Giresun Havalimanı'na ilgi büyüyor
Vali ve Başkan çevre yolunu inceledi
Vali ve Başkan çevre yolunu inceledi