Kübra Demircan ile Alper Altay Evlendi

Kayseri'li Fikriye-İsmail Gökalp çiftinin kızı Kübra ile Meliha- Ali Rıza Demircan İlköğretim Okulu Müdürü Nihat Altay çiftinin oğlu İHA Fatsa Muhabiri Ahmet Altay'ın kardeşi Alper 18 Eylül 2015 Cuma günü Fatsa öğretmenevinde gerçekleşen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler. İlk olarak 13 Eylül 2015 Pazar günü Kayseri Melikgazi Belediyesinde kıyılan nikâh töreni sonrası Fatsa ilçesinde gerçekleşen düğün’e çok sayıda eş dost ve akrabalar katılırken Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı ve Fatsa B

22 Eylül 2015 - 00:14
Reklam

Kayseri'li Fikriye-İsmail Gökalp çiftinin kızı Kübra ile Meliha- Ali Rıza Demircan İlköğretim Okulu Müdürü Nihat Altay çiftinin oğlu İHA Fatsa Muhabiri Ahmet Altay'ın kardeşi Alper 18 Eylül 2015 Cuma günü Fatsa öğretmenevinde gerçekleşen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler. 
İlk olarak 13 Eylül 2015 Pazar günü Kayseri Melikgazi Belediyesinde kıyılan nikâh töreni sonrası Fatsa ilçesinde gerçekleşen düğün’e çok sayıda eş dost ve akrabalar katılırken Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı ve Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’da çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak oldular.  
Yöresel Artvin oyunlarının sergilendiği düğünde oynanılan folklor gösterisi herkes tarafından tam not alırken damadın arkadaşları ise çeşitli oyunlar ve sundukları gösteriler ile düğüne renk kattılar. 
Düğünde genç çiftlerin mutluluğu gözlerinden okunurken, konuklar çalan müzikler eşliğinde doyasıya eğlendiler.
Düğün sonrası Kübra ile Alper’in düğün törenlerine katılan herkese Altay ailesi adına teşekkür ettiğini belirten damadın babası Nihat Altay: “Kübra ve Alper birbirlerine karşı hissettikleri sevgi ve saygıyı, evlendirerek taçlandırdılar. Kızımız ve oğlumuza ömür boyu mutluluklar dileriz. Gökalp ve Altay aileleri olarak bugün bizleri burada yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.
Kübra-Alper Altay çifti yaptıkları açıklamada: “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, mutluluğumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Çiftin düğün töreni, aile fotoğraflarının çekiminin ardından sona erdi. Genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diler, her iki aileyi tebrik ederiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ordu'da çok sayıda polis açığa alındı!
Ordu'da çok sayıda polis açığa alındı!
Ordu'da köy okullarına 'Spor Park'
Ordu'da köy okullarına 'Spor Park'