TOPLU ULAŞIM SİSTEMİ OTOBÜS GÜZERGAHLARI VE SAATLERİHAT 52 : ÜNİVERSİTE - ADLİYE - ATATÜRK BULVARI - YALI CAMİ - CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 52-A : ÜNİVERSİTE - ADLİYE - ALTINORDU BELEDİYESİ - DEVLET HASTANESİ - ORSANGÜZERGAH - SAAT HAT 52-B : SİTELER - ÜNİVERSİTELER - CUMHURİYET MAHALLESİ - ADLİYE - CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 52-C : SIRACA - ÜNİVERSİTE - ADLİYE - YALI CAMİ - CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 53 : YALIKENT (KUMBAŞI) - TAŞBAŞI - POSTANE - DEVLET HASTANESİGÜZERGAH - SAAT HAT 53-A : YALIKENT (KUMBAŞI) - YALI CAMİ - ADLİYE - ÜNİVERSİTEGÜZERGAH - SAAT HAT 54 : KUMBAŞI (ÇORBACIOĞLU) - POSTANE - ATATÜRK AND.LİSESİ - D.HASTANESİ - DOĞAKENTGÜZERGAH - SAAT HAT 54-A : KUMBAŞI (ÇORBACIOĞLU) - POSTANE - ŞAHİNCİLİ CADDESİ - DEVLET HASTANESİGÜZERGAH - SAAT HAT 56 : KUMBAŞI (KEÇİKÖY) - TAŞBAŞI - EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ - DEVLET HASTANESİGÜZERGAH - SAAT HAT 56-A : YEŞİLTEPE - TAŞBAŞI - ESKİ FİDANGÖR - CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 56-B : KUMBAŞI (KEÇİKÖY) - ZAFERİ MİLLİ - AZİZİYE - CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 57 : TOKİ - MYO - DURUGÖL - ÜNİVERSİTEGÜZERGAH - SAAT HAT 58 : TOKİ - İTFAİYE - İSMETPAŞA CADDESİ CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 58-A : TOKİ - ŞİRİNEVLER - DEVLET HASTANESİ - CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 61 : ATASANAYİ - ORDU LİSESİ - YALI CAMİ - EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİGÜZERGAH - SAAT HAT 61-A : ATASANAYİ - ATATÜRK BULVARI - YALI CAMİİ - EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİGÜZERGAH - SAAT HAT 62 : OSB - KUĞUKENT - ATATÜRK BULVARI - YALI CAMİ - CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 62-A : OSB - KUĞUKENT - KIBRIS CADDESİ - DEVLET HASTANESİ - CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 63 : AKYAZI - DURUGÖL - SOYA CADDESİ - MYO - CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 64 : AKYAZI - DURUGÖL - AHMET CEMAL MAĞDEN CADDESİ - DEVLET HASTANESİ - ŞAHİNCİLİGÜZERGAH - SAAT HAT 66 :ORSAN - DOĞAKENT - TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ - CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 67 : CUMHURİYET MEYDANI - İSMETPAŞA CADDESİ - ADLİYE - OSB - KARAPINARGÜZERGAH - SAAT HAT 67-A : MEMİŞLİ - OSB - ADLİYE - CUMHURİYET MEYDANIGÜZERGAH - SAAT HAT 68 : SELİMİYE - TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ - FİZİK TEDAVİ MERKEZİ - ORSANGÜZERGAH - SAAT
Ordu Haber
06 Şubat 2018 - 23:52
Ordu Altınordu'da toplu taşıma güzergahları
Ordu Altınordu'da toplu ulaşım sistemi otobüs güzergahları ve saatleri belli oldu.
Ordu Haber
06 Şubat 2018 - 23:52